Dr Marios Americanos

Director

info@ac.ac.cy

+357 22368000

Dr Andreas Petasis

Director of Academic Affairs

andreas.petasis@ac.ac.cy

+357 22368000

Vasilis Cleopa

Director of Administration

vasilis.cleopa@ac.ac.cy

+357 22368000

Tasos Anastasiou

Director of Admissions

tasos.anastasiou@ac.ac.cy

+357 22368000

Marinos Maratheftis

Marketing Manager

marinos.maratheftis@ac.ac.cy

+357 22368013

Andreas Galanos

Head of Library

library@ac.ac.cy

+357 22368000

Sakis Papalexiou

Head of Computer Center

sakis.papalexiou@ac.ac.cy

+357 22368000

Popi Savva

Finance Officer

finance@ac.ac.cy

+357 22368000

Louiza Singirilli

Administration Officer

louiza.singirilli@ac.ac.cy

+357 22368000

Elli Kounnas

Student Welfare Officer

elli.kounnas@ac.ac.cy

+357 22368000

Andrea Leventi

Admissions Officer

andrea.leventi@ac.ac.cy

+357 22368000

Natalia Stylianou

Administrator

natalia.stylianou@ac.ac.cy

+357 22368000

Scroll to Top
Εκδήλωση ενδιαφέροντος για παρακολούθηση προγράμματος σπουδών του American College
Παρακαλώ συμπληρώστε τις πιο κάτω πληροφορίες και ένα μέλος του προσωπικού του American College θα επικοινωνήσει μαζί σας σύντομα.
* Υποχρεωτικό
Ενημερωτικό Δελτίο
Be the first to find out about our new offers!
* Υποχρεωτικό